Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
Katarzyna i Marek Andrzejewscy
Strona główna
 
 

Witamy na naszej nowej stronie.


        Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę produkowanego w naszej szkółce ozdobnego materiału szkółkarskiego, przeznaczonego do sprzedaży w sezonie wiosna 2011. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą drzew, krzewów, pnączy ozdobnych, sadzonek winorośli. Posiadamy od kilku lat również szczepione drzewa i krzewy, których przeznaczeniem są ogrody przydomowe oraz nasadzenia miejskie.
        Wyrażamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdą Państwo poszukiwane przez siebie rośliny. Nasza oferta cenowa przeznaczona jest przede wszystkim dla odbiorców hurtowych, nie mniej jednak prowadzimy również sprzedaż detaliczną.
        Mamy nadzieję, że zaoferowany szeroki asortyment drzew i krzewów oraz wysoka jakość naszego materiału przyczyni się do stałej i owocnej współpracy z naszym gospodarstwem szkółkarskim.
       Jeśli nie znacie Państwo naszej szkółki i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej. Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 608849911 lub tel/fax +48 632718844 oraz e-mail: marekandrzejewski.pl@gmail.com .

ogród

Adres:       

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
Katarzyna i Marek Andrzejewscy
Borysławice Kościelne 25
62-640 Grzegorzew
woj. wielkopolskie
tel. +48 608849911
tel/fax +48 632718844
e-mail:
marekandrzejewski.pl@gmail.com
e-mail: drzewaikrzewyozdobne@boryslawice.pl

 

Napisz do nas
Imię
Nazwisko
E-mail
Treść wiadomości


 Lista stron:Strony partnerskie: